PROJEKTY INDYWIDUALNE
Współczesna technologia pozwala na projektowanie Państwa kuchni za pomocą programów typu CAD. Dzięki temu można przedstawić trójwymiarową wizualizację Waszej kuchni. Wystarczy zrobić dokładny pomiar pomieszczenia, nasi eksperci przygotują dla Ciebie projekt, dzięki któremu zobaczysz swoją wymarzoną kuchnię. Nie musisz się martwić, czy coś będzie pasowało lub nie. Wszystko zobaczysz na ekranie komputera!
Projekty

Nasze projekty realizujemy w oprogramowaniu "CAD Kuchnie" - najbardziej rozbudowanym programie do projektowania wnętrz.

Projekty są przygotowane za pomocą programu CAD KUCHNIE. Zaletą aplikacji jest możliwość kreowania przeróżnych elementów wyposażenia, mebli, frontów po najdrobniejsze szczegóły jak talerze czy dekoracje.

Firma CAD Projekt K&A powstała dzięki grupie pasjonatów grafiki 3D i specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Obecnie firma tworzy autorskie programy do projektowania wnętrz, bazujące na środowisku CAD, które dedykowane są profesjonalistom oraz pasjonatom pięknych wnętrz. Programy są intuicyjne i efektywne, a wszystko to dzięki autorskiemu renderingowi, stworzonemu przez jednego z właścicieli CAD Projekt K&A. Krótki czas przeliczania scen w połączeniu z pomocnymi funkcjami sprawią, że tworzenie wizualizacji to czysta przyjemność dla projektanta i jego klientów.

Umów się z nami na zaprojektowanie Twojej Wymarzonej Kuchni!