KUCHNIE NA WYMIAR
Kuchnia w stylu Skandynawskim? Minimalizm? A może gustowne Retro? Zgodnie z Twoimi preferencjami będziemy w stanie przygotować wstępny projekt i wycenę, lecz zaczynamy zawsze od pomiarów pomieszczenia. Przyjedziemy do Ciebie i wykonamy niezbędne pomiary, jeszcze przed rozpoczęciem remontu, ponieważ bardzo często zdarza się, że istnieje konieczność przeniesienia niektórych instalacji (prąd, woda, kanalizacja). Cały czas konsultując się z klientem, przygotowujemy dokładną wizualizację mebli , elementów wnętrza oraz dobieramy odpowiednie akcesoria meblowe.
MEBLE KUCHENNE

Umów się z nami na pomiar i wycenę
Twojej Wymarzonej Kuchni!

Projekty są przygotowane za pomocą programu CAD KUCHNIE. Zaletą aplikacji jest możliwość kreowania przeróżnych elementów wyposażenia, mebli, frontów po najdrobniejsze szczegóły jak talerze czy dekoracje.
Zobacz inne nasze realizacje!
MEBLE KUCHENNE

Sprzęt AGD.
U nas sprzęt AGD na każdą kieszeń!

W obecnych czasach wybór sprzętu AGD do Twojej kuchni nie jest rzeczą łatwą. Urządzenia kuchenne - to urządzenia, które wykorzystują zaawansowane technologie sprawiające,
że Twoje życie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.
Czołowi producenci sprzętu AGD na świecie prześcigają się w rozwiązaniach zaspokajających zmienne wymagania klienta. Ciągle wprowadzają innowacje techniczne, biorąc pod uwagę wzornictwo oraz zmiany zachowania w życiu społecznym i domowym naszego społeczeństwa.
Nasza firma pomoże Ci dobrać odpowiednie urządzenia do Kuchni Twoich Marzeń. Oferujemy sprzęt AGD czołowych producentów z tej branży na świecie.

Wybierz i zamów u nas Sprzęt AGD
idealnie dopasowany do Twojej Kuchni!