KUCHNIE NA WYMIAR
Kuchnia w stylu Skandynawskim? Minimalizm? A może gustowne Retro? Zgodnie z Twoimi preferencjami będziemy w stanie przygotować wstępny projekt i wycenę, lecz zaczynamy zawsze od pomiarów pomieszczenia. Przyjedziemy do Ciebie i wykonamy niezbędne pomiary, jeszcze przed rozpoczęciem remontu, ponieważ bardzo często zdarza się, że istnieje konieczność przeniesienia niektórych instalacji (prąd, woda, kanalizacja). Cały czas konsultując się z klientem, przygotowujemy dokładną wizualizację mebli , elementów wnętrza oraz dobieramy odpowiednie akcesoria meblowe.
MEBLE KUCHENNE

Umów się z nami na pomiar i wycenę
Twojej Wymarzonej Kuchni!

Zobacz inne nasze meble!
MEBLE KUCHENNE

Sprzęt AGD.
U nas sprzęt AGD na każdą kieszeń!

W obecnych czasach wybór sprzętu AGD do Twojej kuchni nie jest rzeczą łatwą. Urządzenia kuchenne - to urządzenia, które wykorzystują zaawansowane technologie sprawiające,
że Twoje życie stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.
Czołowi producenci sprzętu AGD na świecie prześcigają się w rozwiązaniach zaspokajających zmienne wymagania klienta. Ciągle wprowadzają innowacje techniczne, biorąc pod uwagę wzornictwo oraz zmiany zachowania w życiu społecznym i domowym naszego społeczeństwa.
Nasza firma pomoże Ci dobrać odpowiednie urządzenia do Kuchni Twoich Marzeń. Oferujemy sprzęt AGD czołowych producentów z tej branży na świecie.

 

Do naszych kuchni polecamy sprzęt firmy:


Whirlpool

Wybierz i zamów u nas Sprzęt AGD
idealnie dopasowany do Twojej Kuchni!